WWW: https://tylnabelka.com/
Nazwa Firmy: TYLNABELKA.COM
Telefon 730 970 011
Adres Westerplatte 55D
Miejscowość Świdnica
Kod pocztowy 58-100

Opis


Trzeba przyznać, że Polacy kochają francuskie samochody, ale znacznie mniej problemy, jakie się z nimi wiążą. Peugeot 206 jest jednym z tych aut, które co prawda zapewniają wygodę i komfort jazdy, ale z drugiej strony są dość często narażone na uszkodzenia tylnej belki. Peugeot 206 należy do modeli, które dość są często wybierane w Polsce. W roku 2005 świętowano nawet wypuszczenie pięciomilionowego egzemplarza. To pokazuje, że ten samochód sprzedawano z wielkim sukcesem.

Pomimo tego, że czas mija, Peugeot 206 jest samochodem, który nadal wygląda atrakcyjnie i dość nowocześnie. To, co przesądza o jego popularności to m.in. niskie koszty eksploatacji. Jednak z tyłu głowy należałoby mieć, że samochód jest dość "czuły" na polskie drogi, a to wiąże się z koniecznością częstych napraw zawieszenia.

Nierówności i niezbyt ostrożna jazda sprawiają, że tylna belka w Peugeot 206 ulega dość szybkiemu uszkodzeniu. Kiedy już do tego dochodzi, wówczas można mieć nawet problem z np. amortyzacją. Daje się zauważyć piski. Nie należałoby dawać się zwieść, że dźwięki dochodzące z tyłu samochodu same znikną. Niepodejmowanie działania może spowodować, że dojdzie nawet do poważniejszych uszkodzeń, które będą znacznie kosztowniejsze w naprawie. Warto byłoby jednak być wyczulonym na to, co dzieje się z zawieszeniem w naszym Peugeot 206. Po jakimś czasie użytkowania możemy słyszeć np. metaliczne odgłosy.

Peugeot 206 jest typowym francuskim samochodem, dla którego polskie drogi są prawdziwą katorgą. Co prawda, świetnie się sprawdza w warunkach miejskich i w czasie krótkich wypadów za miasto, to niemniej jednak tylna belka ulega uszkodzeniu dość często. W takiej sytuacji można zdecydować się na regenerację tylnej belki. Obejmuje ona wówczas wymianę zużytych części na nowe, co znacząco przedłuża jej żywotność. Na tylnabelka.com znajdziesz ofertę jednej z firm, które oferują regenerowane tylne belki. Nie bagatelizuj piszczenia czy obniżenia tylnego zawieszenia, ale już dziś zadbaj o swoje i swoich pasażerów bezpieczeństwo na drodze.


Opinie o TYLNABELKA.COM


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Obsługa klienta - lv MAX! Nie pamiętam, żebym był tak dobrze obsłużony kiedykolwiek. Naprawa samochodu też okazała się sprawna i konkretna. Polecam


Ocena 4


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

SuperAutoMarket

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AUTO-MARK Marek Kraus

MIASTO - Oleśnica


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu