WWW: http://slubnyimpresariat.pl
Nazwa Firmy: Ślubny Impresariat
Telefon
Adres Rynek Główny 33
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-010

Opis


Zaraz po pierwszej euforii wywołanej tym, iż On klęcząc na jednym kolanie z pierścionkiem w ręku, poprosił Ją o rękę, a Ona z radością przyjęła Jego oświadczyny, czas pomyśleć o ślubnych przygotowaniach. A będzie ich sporo. Muzyka, sala, fotograf, tort, zaproszenia, atrakcje podczas imprezy weselnej... Jest tyle kwestii, które należy omówić i tak wiele decyzji do podjęcia. Niejedna para przerażona przygotowaniami zaczyna wątpić w ich sens. Ileż osób pokłóciło się podczas ustalania szczegółów uroczystości! Zamiast stresować się i zaniedbywać własne obowiązki zawodowe i domowe, można to zadanie zlecić konsultantowi ślubnego. Któż to taki? Jest to osoba, bez której ślub i wesele naturalnie mogą się odbyć, jednak to ona bierze na siebie wszystkie przygotowania i dokłada wszelkich starań, by w tym wyjątkowym dniu wszystko, co zostało wcześniej ustalone, odbyło się zgodnie z planem. Wedding planner może też zająć się organizacją jedynie pojedynczych elementów. W trakcie pełnienia obowiązków poszukuje on najlepszych rozwiązań, negocjuje ceny, dokonuje rezerwacji, a także służy narzeczonym dobrą radę.

Czas oczekiwań na ten wielki dzień, w którym dwoje zakochanych w sobie ludzi wypowie słowa przysięgi małżeńskiej, często wypełniony jest sporą dawką stresu. Konsultant, biorąc na siebie planowanie ślubu i wesela, w znaczący sposób odciąża przyszłą Młodą Parę, pozwalając im napięcie zamienić na radość i euforię.

Na stronę internetową slubnyimpresariat.pl mogą udać się pary, które w związku ze zbliżającym się dniem, w którym wstąpią w związek małżeński, pragną, aby wedding planner zorganizował dla nich niezapomnianą uroczystość. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług powyższej firmy, mogą liczyć na:

  • kompleksową organizację ślubu i wesela,
  • organizację pojedynczych elementów wesela,
  • koordynację ślubu i wesela,
  • konsultacje online.

Dzięki temu, iż działa ona od 2008 roku ma na swoim koncie nie tylko wielu zadowolonych klientów, ale też ogromne doświadczenie. Działające w niej konsultantki ślubne wypracowały rabaty u podwykonawców, co sprawia, że mogą one zaoferować zorganizowanie ślubu i wesela w atrakcyjnej cenie.

Data dodania: 17-06-2019
Autor: Daria Bąk
Źródło:
http://slubnyimpresariat.pl/Opinie o Ślubny Impresariat


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Apartamenty Bellamonte

MIASTO - Zakopane


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu