WWW: http://slodyczepromocyjne.pl/
Nazwa Firmy: PHU ARPT Rafał Zawada
Telefon
Adres Sienna 17H
Miejscowość Grodzisk Mazowiecki
Kod pocztowy 05-827

Opis


Lizaki należą do jednych z najchętniej zamawianych słodyczy reklamowych. Pracownicy SlodyczePromocyjne.pl od lat zauważają taką tendencję i potrafią dobrze ją zrozumieć...

Warto najpierw zastanowić się, z czym kojarzone są lizaki. To przede wszystkim smak dzieciństwa, uśmiech, radość i beztroska. Kto potrafiłby się im oprzeć? W planowaniu akcji marketingowych specjaliści często opierają się właśnie na takich skojarzeniach. Komunikacja z klientem odbywa się podświadomie. Trzeba zrobić coś, by rzeczywiście zapaść w pamięć obdarowywanej osobie... W trakcie składania zamówienia należy przemyśleć takie kwestie jak:

  • potrzeby wybranej grupy docelowej - każda grupa może mieć nieco inne preferencje do smaku i formy upominku,
  • charakterystyka branży zleceniodawcy - gadżety reklamowe zawsze muszą być spójne z działalnością branży i prowadzoną przez nią identyfikacją wizualną,
  • budżet zlecenia - wiele rozwiązań da się elastycznie dopasować do założeń budżetowych firmy,
  • estetyka opakowania - istnieje wiele różnorodnych sposobów opakowania słodyczy i nadrukowania na nich logo.

Profesjonalne lizaki reklamowe dostępne są w różnych kształtach - na przykład serca, kwiatki, kulki i piłki. Wśród smaków najpopularniejsze są smaki miętowe, pomarańczowe, malinowe i cytrynowe. Dobrym pomysłem jest również łączenie różnych rodzajów słodyczy. Obdarowywani równie chętnie przyjmują czekoladki, cukierki i żelki.

Na stronie internetowej pod adresem slodyczepromocyjne.pl przedstawiono katalog lizaków i innych słodkich upominków. Na większe okazje przeznaczone są kosze upominkowe. Jest to zestaw wysokiej klasy słodyczy, często łączonych z eleganckim alkoholem. Ciekawą propozycją jest nadrukowanie logo na butelce wina. Takie specjalności nadają się między innymi na prezent biznesowy, który przeznaczony będzie dla partnerów z różnych branż oraz najbardziej lojalnych klientów. W działalności swojej firmy jednak warto doceniać wszystkich. Nawet do niewielkich zamówień można dołączyć chociażby krówkę reklamową. Niewielki koszt, a cieszy.

Data dodania: 16-11-2018
Autor: Daria Bąk
Źródło:
http://slodyczepromocyjne.pl/lizaki/Opinie o PHU ARPT Rafał Zawada


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Auto-Blak

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu