WWW: http://marogarage.pl/
Nazwa Firmy: Maro Garage Marek Cerekwicki
Telefon 690-328-328
Adres Studzienna 11A
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-764

Opis


Klasyczne pojazdy zachwycają pięknem, jednak wymagają szczególnego dbania o ich stan. Elementem, który najczęściej odmawia posłuszeństwa jest zawieszenie. To część konstrukcyjna samochodu, która narażona jest na ciągłe wstrząsy i przeciążenia. To ono w pierwszej kolejności spotyka się z efektami, jakie wywołuje najeżdżanie kół na nierówną nawierzchnię prowadzące do defektu podwozia. W takich sytuacjach często pojawia się niemiłe dla ucha stukanie, a auto traci na przyczepności. Kierowca natychmiast odczuwa brak płynności prowadzenia, co znacznie zaniża przyjemność jazdy, a także staje się przyczyną szybszego zmęczenia. 

Właściciele zabytków motoryzacyjnych nie muszą jednak godzić się na taki dyskomfort. Sklep motoryzacyjny Maro Garage oferuje m.in.  tuleje poliuretanowe do Audi 80, które zlikwidują oznaki zużycia zawieszenia i przywrócą pełną jego sprawność. Są to części, które odpowiadają za tłumienie drgań oraz redukcję przeciążeń. Od ich kondycji zależy sprawność pracy wykonywanej przez amortyzator. 

Tworzywo, z którego wykonano te elementy, zachwyca stopniem twardości będącym znacznie wyższym niż w przypadku gumy, niegdyś głównego surowca wykorzystywanego do produkcji takich elementów. To właśnie ten parametr sprawia, że oferowane tuleje są bardzo sprawne i skutecznie wykonują swoje zadanie. Z drugiej strony jest to materiał elastyczny. Dzięki temu nie tylko pochłania on wstrząsy, ale także wpływa na stabilne i znacznie ułatwione prowadzenie pojazdu, którego konstrukcja przestaje być sztywna w odczuciu kierowcy. Wysoka odporność na ścieranie przełoży się na fakt, że montaż takich zamienników na długo wyeliminuje problem i pozwoli cieszyć się sprawnym zawieszeniem przez wiele lat. 

Sklep w swojej szerokiej ofercie posiada produkty, które będą kompatybilne ze wszystkimi wersjami Audi 80, które wyjeżdżały z fabryk tego koncernu na przełomie lat 1978-1996. W przedsiębiorstwie pracuje wykwalifikowana kadra fachowców, którzy służą profesjonalnymi radami dotyczącymi dostępnego asortymentu. 

 

Data dodania: 24-06-2019
Autor: Nikola Lewandowska
Źródło:
http://marogarage.pl/122-audi-80-90Opinie o Maro Garage Marek Cerekwicki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Apartamenty Bellamonte

MIASTO - Zakopane


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu