WWW: http://hanipol.com/
Nazwa Firmy: Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik
Telefon +48 601-439-289
Adres Szymanowskiego 9b
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-29

Opis


W ciągu roku jest wiele okazji do świętowania. Urodziny, imieniny, święta, rocznice... Każdy z tych momentów jest odpowiedni, żeby obdarować bliskich drobnym upominkiem. Na rynku jest wiele firm oferujących możliwość stworzenia własnego projektu prezentu, który stanie się niewątpliwie miłą pamiątką na długie lata. Jest to również dobry pomysł na unikatowy prezent, o który trudno w sklepach AGD. 

Wyroby ceramiczne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Firma Hanipol jest zarówno producentem, jak i importerem produktów dekoracyjnych i upominków produkowanych na szeroką skalę. Każde zamówienie jest realizowane przez specjalistów doskonale zorientowanych w bieżących trendach wzorniczych. Z miłości do tworzenia powstają zachwycające nowoczesnym zdobnictwem kubki ceramiczne. Ich hurtownia zaopatrzona jest w artykuły wysokiej jakości, które sprostają wymaganiom klientów.

Ceramika krok po kroku

W zależności od preferencji klienta istnieje możliwość stworzenie własnego wzoru lub możliwość wybrania jednego z gotowych produktów. Proces tworzenia jest niezwykłe pracochłonny, a efekt może przerosnąć najśmielsze oczekiwania zlecających zamówienie.

Wszystko, co powstaje od zera, potrzebuje czasu, żeby rozkwitnąć. Nie inaczej jest z wyrobami ceramicznymi, które w zależności od zdobienia wypala się w trojaki sposób:

  • pod polewą,
  • w polewie,
  • na polewie.

Zdobienia wykonywane pod polewą umieszcza się bezpośrednio po wyżarzeniu, a następnie polewa się je szkliwem i ponownie wypala. Nie inaczej jest ze zdobieniami w polewie, które należy nałożyć zaraz po wypaleniu i wypalić je po raz trzeci. To właśnie w tym momencie topi się szkliwo, w które wnika farba ze zdobień. W przypadku zdobień na polewie proces wygląda podobnie, z tą jednak różnicą, że wypalanie porcelany następuje w niskiej temperaturze, podczas której szkliwo się nie topi, a farba nie wnika w jego strukturę. Powstałe w tym procesie drobne wypukłości, często mylnie kojarzone z defektem produktu.

Na nasycenie kolorów, które chcemy zastosować na naszym kubku, ma wpływ temperatura wypalania. Im wyższa, tym kolory są bledsze. Jeśli zatem zależy nam na żywych, intensywnych barwach, wybierzmy metodę zdobienia na polewie.


Opinie o Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RaimTech Mateusz Łata

MIASTO - Sosnowiec


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu