WWW: http://www.diamondcardetailing.pl/
Nazwa Firmy: DIAMOND CAR DETAILING Adam Białek
Telefon 730-800-313
Adres Węglowa 9
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-101

Opis


Nie trzeba być fanem motoryzacji, żeby wiedzieć, jak kluczowe znaczenie dla bezpiecznej jazdy mają sprawne światła. Dobrze widoczny samochód pozwala podjąć znacznie szybszą reakcję innym uczestnikom ruchu drogowego w sytuacji zagrożenia. Z kolei auta, które mają źle ustawione lub po prostu słabo widoczne światła stanowią realne zagrożenie dla innych kierowców. Jak więc sobie radzić, kiedy reflektory zaczynają matowieć i przybierają ciemną barwę? Najlepiej z tego rodzaju problemem poradzi sobie firma, która zajmuje się profesjonalną regeneracją reflektorów w autach osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także we wszelkiego rodzaju maszynach, które system oświetlenia posiadają.

Regeneracja reflektorów w Poznaniu polega na oddziaływaniu na nie skutecznymi środkami polerującymi oraz ściernymi, które nie powodują przy tym niszczenia struktury reflektora. Do nakładania używa się specjalnych polerek, które dzięki wysokim obrotom pozwalają skutecznie pozbyć się niedoskonałości. Usługa jest bardzo precyzyjna i nie pozostawia na kloszu żadnej skazy, ani miejsca, które nie odzyskałoby swojego pierwotnego kształtu. Firma Diamond Car Detailing gwarantuje przy tym bardzo szybkie terminy wykonania usługi oraz konkurencyjne ceny.

Dzięki usłudze regeneracji reflektorów przygotowanie auta do sprzedaży stało się dużo prostsze. Środki, które wcześniej trzeba było wydać na sprzęt i wątpliwej jakości środki do polerowania można przeznaczyć teraz na dodatkowo wyposażenie samochodu lub jego remont. W ten sposób można podnieść jego wartość uzyskując jednocześnie większą kwotę sprzedaży. 

Efekt końcowy jest bardzo trwały i utrzymuje się bez względu na porę roku, w jakiej wykonana została usługa regeneracji. Co więcej polerowania nie trzeba powtarzać, gdyż użyte środki działają bardzo skutecznie. W przypadku większości tanich środków dostępnych na rynku uzyskuje się tylko efekt chwilowy, który wymusza kolejne zakupy i użycie kolejnych środków. W przypadku prezentowanej usługi wystarczy jednokrotna wizyta w warsztacie, w którym polerowanie zakończy proces regeneracji. Efekt końcowy można zobaczyć na diamondcardetailing.pl.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Tola Sadowska
Źródło:
http://www.diamondcardetailing.pl/regeneracja-lamp.htmlOpinie o DIAMOND CAR DETAILING Adam Białek


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Września


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu