WWW: http://www.autowisniewski.com/
Nazwa Firmy: AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ
Telefon
Adres św. Weroniki 24
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25-658

Opis


Każdy posiadacz samochodu, nawet właściciel nowego pojazdu, od czasu do czasu musi podjechać z nim na warsztat samochody. Wizyty na warsztacie są nieodzowne, chociażby z uwagi na konieczność okresowej wymiany płynów technicznych, przede wszystkim oleju silnikowego, filtrów samochodowych czy ze względu sezonową wymianę opon z letnich na zimowe i odwrotnie. Oczywiście część z tych prac można wykonać samodzielnie, ale zwykle jest to nieopłacalne i mało który kierowca tego typu prace wykonuje dziś własnoręcznie.

W warsztatach samochodowych, prócz typowych prac związanych z wymianą płynów technicznych i szybko zużywających się części eksploatacyjnych, realizuje się również szereg innych zadań związanych z diagnostyką samochodową i naprawami uszkodzonych elementów mechanicznych lub elektronicznych w pojazdach wielu marek i typów. Odwiedzając profesjonalny auto serwis w Kielcach, prowadzony przez doświadczonego mechanika samochodowego, można zdiagnozować i wykonać naprawę silnika, układu kierowniczego, skrzyni biegów, układu hamulcowego, zawieszenia i wielu innych. Poza tym w warsztacie można sprawdzić zbieżność kół, wymienić opony z zimowych na letnie lub odwrotnie oraz zlecić realizację innych usług wulkanizacyjnych. Pod adresem internetowym autowisniewski.com znaleźć można pełen zakres usług realizowanych w profesjonalnym warsztacie samochodowym, wliczając w to usługi związane z diagnostyką i realizacją przeglądów przed zakupem auta lub przed wizytą na okresowym przeglądzie rejestracyjnym w lokalnej stacji diagnostycznej.

Dzięki doświadczeniu profesjonalnego mechanika samochodowego większość napraw samochodów realizowana jest od ręki, po wcześniejszym znalezieniu i zakupieniu odpowiednich części. Warto podkreślić, że profesjonalne warsztaty mają bezpośredni kontakt z wieloma hurtowniami części samochodowych, co pozwala na szybkie sprowadzenie potrzebnego podzespołu i tym samym skrócenie czasu oczekiwania na naprawę samochodu. Poza tym zakup części samochodowych przez warsztat to możliwość obniżenia kosztu naprawy. Po prostu wiele warsztatów może liczyć na duże upusty, z których nie może skorzystać klient indywidualny.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Łucja Baranowska
Źródło:
http://www.autowisniewski.com/Opinie o AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Menu