WWW: https://auto-blak.pl/
Nazwa Firmy: Auto-Blak
Telefon +48 22 899 19 66
Adres Farbiarska 25a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-862

Opis


Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę AUTO-BLAK, której profilem działalności jest kompleksowy serwis samochodów. Firma prężnie działa na rynku od 1979 roku, a swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Kompleksowy usługi obejmują serwis mechaniczny oraz blachatrsko-lakierniczy wszystkich marek. Niezależnie od tego, jaki masz samochód, firma służy fachową pomocą.

Firma oferuje usługi najwyższej jakości - korzystają z nich nawet najbardziej wymagający Klienci. Potwierdza to m. in. certyfikaty jakości ISO 9001:2000 od Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji w roku 2001 oraz certyfikat od firmy TUV AUTOMOTIVE w roku 2006.

W Polsce znajdują się trzy punkty serwisowe prezentowanej firmy. Znajdziesz je w:

  • Warszawie ul. Farbiarska 25a (dzielnica Ursynów, róg ul. Baletowej),
  • Warszawie ul. Włościańska 35 (dzielnica Żoliborz),
  • Słupnie koło Radzymina, ul. Marii Konopnickiej 2.

Wszystkie są w pełni przystosowane do świadczenia profesjonalnych i kompleksowych usług oraz obsługi samochodów wszystkich marek. Ponadto serwis aso w Warszawie wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt - wykorzystywany jest taki w autoryzowanych serwisach samochodowych w całej Europie. 

W ramach działalności firma prowadzi też Multiagencję Ubezpieczeniową, a współpraca z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi: PZU, Warta, HDI, Ergo Hestia, Uniqa, Allianz, Gothear, Compensa, Proama, AXA, Signal Iduna, Liberty, LINK4 z sukcesem istnieje od długiego czasu. Współpraca z tak wieloma firmami ubezpieczeniowymi pozwala Klientom na wybór optymalnego wariantu ubezpieczeniowego, które jak najlepiej spełni najwyższe oczekiwania. Profesjonalni doradcy pomogą Ci zapoznać się z warunkami zawarcia umowy z ubezpieczycielem, z informacjami na temat rozszerzenia zakresu posiadania polisy i jej wznowienia na rok następny.

Każdy Klient może liczyć na wszechstronną obsługę i stały dostęp do wszelkich informacji - również tych związanych z promocjami i rabatami. 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu, odwiedzenia strony auto-blak.pl  i skorzystania z usług firmy!


Opinie o Auto-Blak


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu